Włącz obsługę Java Script w swojej przeglądarce aby strona wyświetlała się poprawnie.
Obowiązki InformacyjneRegulaminTransportInformacje o salonieCzęste pytaniaRatyWspółpracaKontaktLogowanie
Masz pytanie? tel. 606-218-963
TWÓJ KOSZYK:

Informacje o salonie

Firma ORDOM z wieloletnimi tradycjami, której to początek sięga roku 1990, wielokrotnie przekształcała się w różne spółki pod nazwami ORDOM, P.P.H.U. ORDOM, a obecnie ORDOM Spółka Jawna. Firma Nasza dominuje na terenie województwa w sprzedaży mebli. Posiada obecnie największy salon pod nazwą "Hipermarket Meblowy ORDOM" znajdujący się przy ulicy MILIONOWEJ 55 .

W salonie znajdą Państwo wszelkie meble do wyposażenia mieszkania, biur. Sprzedajemy meble najbardziej znanych firm polskich, włoskich, niemieckich oraz innych krajów, np. wschodnich. Gwarantujemy również jedne z najniższych cen w skali naszego województwa co z pewnością spotka się z aprobatą z Państwa strony.

Posiadamy na terenie naszych placówek kilka Banków Kredytowych, które świadczą usługi zakupu na raty. W Naszym salonie znajdziecie również Państwo oświetlenie nadające się do wszelkich rodzajów pomieszczeń.

Posiadamy również profesjonalne studio kuchenne projektujące i sprzedające między innymi wszelkie meble kuchenne firm „BLACK RED WHITE” i „FORTE”. Kuchnie te nabędziecie Państwo u nas z osprzętem lub bez, jak i na życzenie Państwa zostaną one zamontowane przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy usługi w postaci transportu i wnoszenia mebli na terenie całej Łodzi. Myślimy, że wszystkie argumenty wymienione zachęcą Państwa do odwiedzenia oraz zakupów w naszych salonach, które są do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu.

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując używanie tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie.
Zaakceptuj i zamknij.